Bayan KonsBayan Kons iş ilanlarıKons iş ilanlarıKonsomatris iş ilanları

Ankara Kons Bayan İş İlanları

Ankara kons bayan iş ilanları, gece kulüpleri gibi en rahat mekanlarda yüksek bütçeli mekanlara göre, acentemiz tarafından açılmış kişi ve personel sayı sınırı gözetmeden verdiğimiz ilandır.

Ankara kons bayan iş ilanları

Bu ilana başvuru yaparak en elit gece kulüplerinde kons olarak çalışmak hayallerinizi gerçekleştirebilir, çok yüksek günlük ücretler alarak birikim yapabilir, iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Gece kulüplerinin vazgeçilmez ve en önemli kadrosunu oluşturan kons bayanlar, mekanlarda ki en yüksek bütçeli personel olarak görev alırlar, fakat burada ki Akçay Menajerlik farkı ise diğer ajanslara göre kons ücretlerinin neredeyse iki katı ücreti temin eder. Bu da en kaliteli ve elit lüks gece kulüpleri imkanı ile acentemiz güvencesi ile gerçekleşir.

Ankara konsomatris iş ilanları

Bu ilanımız kendine güveni ve özgüveni yüksek olan bakımlı fiziği düzgün ve 18 yaşını doldurmuş bayanlar içindir.
Gece kulüplerinde kons olarak çalışmak ve büyük paralar kazanmak isterseniz gece kulübü kons ilanı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Ankara kons iş ilanları başvurularını yapacak arkadaşların

Tüm Türkiyede ki en iyi gece kulüplerinde bizimle çalışacaklar için koşullarımız şöyledir.

  1. 18 yaşını doldurmanız yeterlidir.
  2. En fazla 30 yaşında olmanız gerekir. 30 yaşı ve üstü bayanlar için bayan garson, barmeid, dansçı ve oryantal ilanlarımıza da başvuru yapabilirsiniz.
  3. Kişisel bakımına özen gösteren, Makyajına özen gösteren, Giyinişine özen gösteren bayanlar gazino gece kulübü kons ilanları başvurusu yapabilirler
  4. Fiziksel bir engeli olmayan tüm bayanlar için kons ilanı açıktır.
  5. Kons ilanı başvurusu yapacak hanımların güleryüzlü, işine sadık, sohbet etmeyi seven bayanlar olması gerekmektedir.
  6. Tüm Türkiye gece kulüpleri içerisinde ki en lüks ve güzel mekanlar ile çalıştığımız için personel kontenjan sınırımız yoktur. Fakat şehir dışında çalışacak olan bayanların seyahat etme ve konaklama yapabilmek için problemleri olmamalıdır.

Gece kulübü menajeri olan menejer yücel veya Akçay Menajerliğine başvuru yapabilmek için 0542 795 95 65 numaralı telefondan bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Bu ilana başvuran adaylar kons olarak işe başladıklarında, sigortaları yapılır, yeme içme masrafları ve yemekleri gece kulüpleri tarafından karşılanır ayrıca yol ulaşım gibi giderleri de acentemiz güvencesi ile kons bayanlara verilmektedir.

Tel: 0542 795 95 65  whatsapp: 0542 795 95 65  Menejer Yücel

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by