Bar Club HostesiGazino İş İlanlarıYücel Menajerlik

Bar hostesi iş ilanı

Bar hostesi iş ilanı Türkiye genelindeki tüm gece kulüplerinde, gazinolarda ve eğlence sektörüne hitap eden işletmeler için bar hostesi işi ilanıdır.

Günlük 250 -400 TL arasında ki yüksek ve dolgun yevmiyeli ücretler ile çalışmak istiyorsanız bu ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Diğer işlere göre kazancı ortalama 8-10 kat fazla getirisi olan bar hostesliği hem eğlenceli hemde kazancı yüksek bir iştir. Bizlerde bu bağlamda bizimle tüm Türkiye geneli için çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

Bar hostesi iş ilanı

Bu ilanımıza başvuru yapmak için aşağıda ki kriterleri sağlamanız yeterli olup bar hostesliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

  • 18 yaşını doldurmuş olan ve en fazla 35 yaşında olan bayanlar bar club hostesi iş ilanımıza başvuruda bulunabilirler.
  • Gece kulüplerinde bar hostesliği yapmak için düzgün ve gösterişli bir fiziğe sahip iseniz tercih sebebi siz olabilirsiniz.
  • Gazinolarda bar hostesi olmak istiyorum diyorsanız giyinişinize ve kişisel bakımınıza özen göstermeli ve makyajınıza da ayrıca özen göstermelisiniz.
  • Pavyon, taverna ve müzikholde bar hostesi iş ilanına başvuru yapmaları için, diksiyonu ve konuşması düzgün olmalıdır.
  • Bar club hostesi iş ilanı ile işe girecek hanımların seyahat veya konaklayabilmesi için bir engelleri yok ise bu da bir tercih sebebi olacaktır.

Yücel Menajerlik; Bar Club Hostesi iş ilanı başvurusu yaparak işe alınan bayanların konaklamaları, çalışacak bayanların istekleri doğrultusunda konaklaması ve lojmanı çalıştıkları yerler tarafından acentemiz güvencesi ile karşılanır.

Ayrıca tüm sosyal olanaklar ve haklar da yine club bar hostesi olarak çalışacak bayanlara verilir.

Sigorta, Yol ücretleri ve ulaşım ücretleri, Yemek ve Gıda ücretleri de hostes olarak çalışacak bayanlara acentemiz güvencesi ile bar ve club lar tarafından verilir. Ayrıca ücretler net ücretlerdir ve günlük olarak verilmektedir. Sizlerde bar club hostesi olarak çalışmak istiyorsanız bu ilanımıza başvurun.

İlanımıza başvuru yapabilmek için yapmanız gereken tek şey ise 0542 795 95 65 nolu telefonu aramanızdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by