Dansçı Bayan İş İlanlarıGazino İş İlanları

Gazino dansçı iş ilanları

Gazino dansçı iş ilanları ,  gazinolarda, gece kulüplerinde eğlence merkezlerinde ve tüm eğlence sektörünün çeşitli mekanlarında çalışmak isteyen dansçılar içindir. Türkiye’nin en seçkin Gazino Menajerlik firması olan, Yücel Menajerlik Kalitesi ve Farkı ile en elit gazinolarda dansçı olarak çalışın.

Türkiye genelinde ki özellikle, Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Antalya, Muğla, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Kayseri ve Konya Gazinoları başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde ki gece kulüplerinde, gazinolarda, barlarda, tavernalarda, müzikhol ve pavyonlarda, Turistik gazinolarda çalışmak üzere bayan dansçı personeller aramaktayız. Türkiye geneli en seçkin ve bir çok gazino ile çalışmaktayız. Bu sebeple dansçı alımında kişi sayı sınırımız bulunmamaktadır.

Gazino Dansçı Kız Menajerliği firmamız Türkiye’nin en kaliteli menajerliği ve ajansıdır. Bu sebeple bizim farkımızla çalışacak olan dansçı kızlarımız en iyi imkanlarda en iyi gazinolarda bizim farkımız ile işe alınacaktır. Bu doğrultuda bizimle çalışacak olan dansçı bayan adaylarım imkanları diğer gazino menajerlerine göre daha avantajlı ve daha kazançlı olacaktır..

Gazino dansçı iş ilanları

Tecrübesiz olarak işe başvuru yapan dansçı bayanlar için ayrıca dans eğitimi de vermekteyiz. Dansçı bayanların işe alınması için bazı kriterlerimiz aşağıda listelenmiştir.

  • Dansçı kızlar için tecrübe şartımız yoktur. Dansçı kızlar için yaş sınırı 18 yaş ve 40 yaş aralığındadır.
  • dansçı olarak çalışmak isteyen bayanların fiziksel bir problemi var ise bu problemi dış görünüşlerine yansımayacak şekilde olmalıdır.
  • Dansçı bayanların giyimine kuşamına özen göstermesi gerekir, Bakımlı olması tercih sebebidir.
  • Dansçı olarak işe girmek istiyorum diyorsanız ve tecrübe sahibi değilseniz, ücretsiz olarak vereceğimiz iş garantili dans eğitimi sonrasında mutlak surette dans edebilir olmanız gerekmektedir. Dans edemeyen bayanlar dansçı olarak işe girmek konusundan yetersiz ise işe alınamaz.
  • Diksiyonu ve fiziksel açıdan düzgün olması alım ve tercih için önemlidir.

dansçı ilanı için başvuru yapan bayan adaylarımıza işe girişten sonra tüm sosyal hak ve olanaklar sunulacaktır. SSK Sigorta, yol yemek ve kalacak yer ücretleri ile lojman imkanı verilmektedir.  Günlük bütçeler 250 TL ile 600 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İlanımıza başvuru yapabilmek için yapmanız gereken tek şey ise 0542 795 95 65 nolu telefonu aramanızdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by