Dansçı Bayan İş İlanlarıGazino İş İlanlarıGece Kulübü İş İlanlarıOryantal İş İlanları

Gazino ve gece kulübü oryantal iş ilanı

Gazino ve gece kulübü oryantal iş ilanı eğlence sektöründe oryantal ve dansöz olarak çalışmak isteyen bayanlar için iş ilanıdır. Eğer tecrübeli bir oryantal veya dansöz iseniz işiniz hazır. Tecrübesiz veya oryantal adayı iseniz menajerliğimiz sizler için iş garantili oryantal ve dansözlük eğitimi veriyor.

Türkiye’nin en seçkin ajansı olan Yücel Menajerlik tüm Türkiye genelindeki en seçkin ve kaliteli gazinolarda çalışmak üzere personel yetiştiriyor ve iş sahibi yapıyor. Oryantal ilanımız ise bütün Türkiye’de ki gazinolar, gece kulüpleri, bar, pavyon ve müzikholler için geçerli ilandır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize başvuru yaparak oryantal olarak işe girebilirsiniz.

Gazino ve gece kulübü oryantal iş ilanı

İlana başvuru yapabilmek için aradığımız kriterleri aşağıda listeledik.

  • Gece kulübünde oryantal işi ile çalışmak isteyen bayanlarda tecrübe aranmaz. Tecrübesi olmayan bayanlar, çalışacakları mekanda oryantallik eğitimi alırlar.
  • Night clubte dansözlük yapacak olan hanımlar için yaş sınırı en az 18 en fazla 40 yaş tır
  • Oryantal ve dansçı olmak isteyen hanımların mutlaka fiziksel görünümleri açısından iyi bir görünüme sahip olmaları gerekmektedir.
  • Kişisel bakımına, makyaj ve güzelliğine önem veren hanımlar tercihimiz olacaktır.
  • Pavyon oryantal ilanımıza başvuru yapmak için seyahat engeli ve konaklama ile ilgili herhangi bir problemi olmayan bayanlar öncelikli tercihlerimiz arasındadır.

Oryantal ücretleri ve imkanları

Gece kulübü, gazino, turistik gazino, bar, pavyon, taverna, müzikhol gibi eğlence sektörü firmaları için oryantal hanımlara sağlanacak imkanlar öncelikle dolgun ücrettir. Günlük ve net kazançlar ile 350 TL ve 500 TL arasında net yevmiyeler alırlar.

Ayrıca kendi bulunduğu şehir dışında ki bir eğlence merkezinde çalışacak olan hanımların konaklama ve seyahat ücretleri, ulaşım bedelleri,  lojman masrafları acentemiz tarafından, çalışılacak mekana karşılattırılır. Konaklama ve ulaşım bedellerini oryantal bayanlar ödemez.

Oryantal dansçı bayanlar için ssk ve sigorta yaptırılır. Mutlak surette çalışan bayanlar sigortalı olarak mekanlarda işini yapar.

Oryantal ilanı başvuru işlemi

Gazinolarda, gece kulübünde ve eğlence merkezlerinde dolgun ve yüksek net ücretler karşılığında tüm sosyal haklar ile ve güvence altında çalışmak isterseniz, Türkiyenin en büyük ve en seçkin menajerlik firması olan Yücel Menajerliğe başvuru yapmanız yeterlidir. Sayı sınırımız bulunmamaktadır. Başvuru için iletişim telefonu ise 0542 795 95 65 numaralı telefondur.

Bu telefonu arayarak başvuruda bulunabilir tarafımızdan bilgi isteyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by