Bayan Kons iş ilanlarıGazino İş İlanları

Gazinoda konsluk iş ilanı

Gazinoda konsluk iş ilanı , Gazinolarda kons bayan olarak çalışmak isteyenler için verdiğimiz gazino kons bayan iş ilanıdır. Bizimle en kaliteli ve üst sınıf elit mekanlar da çalışmak ister iseniz bu ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

En seçkin ve elit gazinolarda, gece kulüplerinde, eğlence sektöründe çalışarak kayda değer paralar kazandıracak iş imkanını sağlıyoruz. Gazinolarda konsluk iş ilanı hakkında bizimle irtibata geçerek en iyi olanaklarla bizim güvencemiz altında çalışın. Ayrıca çok yüksek yevmiyelerle ve de dolgun günlük kazançlar ile bu imkanı sunuyoruz. Herhangi farklı bir işte kazanamayacağınız ücretleri eğlence sektöründeki konsluk iş ilanına başvuru yaparak ve kaliteli mekanlarda ve gazinolarda muhabbet etmekle kazanın

Gazinoda konsluk iş ilanı

gazinolarda konsluk iş ilanı için başvuru yapıp size aşağıda ki belirttiğimiz telefon nosunu aramanız yeterlidir. Türkiye’nin en iyi gazino, gece kulübü ve kons menajerliği olan  Yücel Menajerlik ile rahat ve kaliteli bir şekilde ve dolgun ücretler ile sizin seçeceğiniz ve isteyeceğiniz mevkii de eğlenerek kazanç kapısını sizler için aralıyoruz. Türkiyenin en seçkin tavernalarında kons bayan görevinde 250 TL VE 700 TL günlük net kazançlar ile iş imkanı sunuyoruz.

Gazinolarda kons görevi alarak çalışmak

Gazinolar için personellerde ve Kons bayanlarda istediğimiz kriterler aşağıdadır.

  • 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından gün almış olmak gereklidir.
  • Kons bayanların tavernada çalışabilmesi için aradığımız yaş sınırı maksimum 38 yaşıdır.
  • Seyahat engeli olmayan bayanların tercih edildiğini ve öncelikli olduğunu bildirmek isteriz.
  • Konaklayabilmede bayanların konaklama probleminin olmaması gereklidir. Konaklama ve lojman tavernalar tarafından karşılanmaktadır.
  • Fiziksel engeli olmayan dış görünüşünü olumsuz yönde etkileyebilecek sorunu olmayan bayanlar,
  • Kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlarımız giyim kuşam makyaj ve bakımlarına dikkat etmek zorundadır.
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan , diksiyonu düzgün ve işini severek yapacak bayanlar tercihimizdir.

Bu şartları taşıyorsanız, eğlenerek çalışacak ve yüksek bütçeler ile işe alınacaksınız.  İşe alım için personel sayısı ile ilgili bir sınırımız bulunmuyor. Bizimle çalışmak istemeniz ve bu ilana başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Gazinolarda Kons Bayan

Bu özellikleri taşıyan kons olarak çalışmak isteyen bayanlar için imkanlarımız oldukça geniştir. Kons bayanlara sunulan imkanlar ise , ssk + günlük net ve yüksek yevmiyeler + yeme içme gıda masrafları + Konaklama ücretleri veya lojman + yol masrafları ulaşım ücretlerinin tümü.

Bu imkanlar dahilinde dolgun ücretler alarak Türkiye’nin en iyi kons menajerliğine bağlı olarak çalışmak isterseniz başvuru için yapmanız gereken tek şey 0542 795 95 65 nolu telefonu arayarak başvuru yapmanızdır.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by