Dansçı Bayan İş İlanlarıGece Kulübü İş İlanları

Gece kulübü bayan dansçı iş ilanı

Gece kulübü bayan dansçı iş ilanı ilanımıza başvuracak ve Yücel Menajerlik ajansına bağlı olarak çalışacak Türkiye geneli için dansçılar arıyoruz. Türkiye’nin en seçkin gazino menajerliği olan Yücel Menajerlik, yine Türkiye genelinde olmak üzere dansçı bayanlar aranıyor.

Çalışma alanları, gazino, gece kulübü, bar, pavyon, müzikhol, taverna, night club, ve eğlence sektörüne hitap eden tüm firmalardır. Özellikle Edremit gece kulüpleri, Akçay gece kulüpleri, altınoluk ve ayvalık gece kulüpleri, Ankara gece kulüpleri, izmir gece kulüpleri, istanbul gece kulüpleri, bursa gece kulüpleri, eskişehir gece kulüpleri, çanakkale gece kulüpleri, balıkesir gece kulüpleri, edirne gece kulüpleri, tekirdağ gece kulüpleri, konya gece kulüpleri, kayseri gece kulüpleri, şanlı urfa gece kulüpleri, diyarbakır gece kulüpleri, adana gece kulüpleri, çankırı, çorum, kırşehir, kayseri gece kulüpleri, sakarya, izmit, antalya ve muğla gece kulüpleri başta olmak üzere Türkiyede ki tüm gece kulüpleri için personel arayışımız vardır.

Gece kulübü bayan dansçı iş ilanı

Gece kulübünde dansçı olmak istiyorsanız aşağıda ki özellikleri aramaktayız.

  • 18 yaşını doldurmuş bayanlar dansçı ilanı başvurusu yapabilir, yine dansçı olarak başvuru yapacak bayanların en fazla yaş sınırı 38 yaştır.
  • Tecrübeli yada tecrübesiz dansçı bayanlar ilana başvuru yapabilirler, tecrübesiz dansçı bayanlar için de aynı zamanda dans eğitimi vermekte ve dansçı olarak işe hazırlamaktayız.
  • Dansçı olmak istiyorum diyorsanız Türkiye geneli ilan olduğu için nerede olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda şehir dışında da çalışmak istiyor iseniz konaklama ve yol masrafları da dansçı menajerliği acentamız tarafından karşılandırılmaktadır. Şehir dışı olarak çalışacak bayanların konaklayabilme ile ilgili problemlerinin olmaması gerekir.
  • Seyahat engeli olmayan bayanlar öncelikli tercih sebebidir.
  • Giyimine bakımına, makyajına ve kişisel bakımına özen gösteren bayanlar işe alınacaktır.
  • Konuşması düzgün, diksiyonu iyi bayanlar işe alınacaktır.

Dansçı ücretleri

Gece kulübünde dansçı olarak çalışmak istiyorsanız, bu ilana başvuru yapmak ve telefonumuzdan bizi aramanız yeterli olacaktır. Günlük yüksek ve net başlangıç fiyatları olan 350 TL ile dansçı ücreti alabilir, tecrübe, yaş ve çalışma süresine göre 500 TL günlük ücretler kazanabilirsiniz.

Gece kulübünde dansçı olarak işe girmek isteyen bayanların tüm sosyal hakları sağlanmaktadır.

Sigorta, yol ve ulaşım masrafları, konaklama ücretleri, yüksek yevmiyeler ile çalışmak istiyor iseniz  0542 795 95 65 nolu telefonu aramanız yeterlidir.

Etiketler
Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by