Bayan KonsGazino İş İlanları

İstanbul gazino iş ilanları Şehir Dışı Konsluk İşi

İstanbul gazino iş ilanları Akçay Menajerlik güvencesi ile müzikhollerde gece kulüplerinde night Club pavyonlarda turistik gazinolarda barlarda ve tüm eğlence mekanlarda çalışmak üzere

istanbul dışı kons, konsomatris, konsomasyon hizmeti yapacak kons bayanlar,
dansçı kızlar,
bayan barmeid veya barmaid bar personelleri,
bayan garsonlar,
Sahnede Şarkı Söyleyecek solist Bayanlar, Vokaller,
Oryantal Olarak Çalışmak İsteyen Bayanlar,
İşe alıncaktır.

İşe giriş için

18 Yaşını doldurmuş,
Güleryüzlü Giyimine ve Bakımına Özen Gösteren
Prezentabl,
İşini Severek Yapacak,
Seyahat Engeli ve Konaklama Engeli Bulunmayan,
Tecrübeli veya Tecrübesi,
Olması gerekmektedir.

İstanbul gazino iş ilanları

Yevmiyeler günlük olarak verilir. Bütçeler yüksek ve nettir. Yeni işe başlayan bayanlar için en düşük günlük ücret 450 TL dir. Fiyatlar 600 TL ye kadar günlük olarak değişmektedir. İlan Türkiye genelidir. Özellikle Edremit, Ören, Burhaniye, Akçay, Güre, Balıkesir, Bursa, İzmir, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya ve Muğla için Daha fazla personel ihtiyacı vardır. Çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır. Konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir ve Akçay Menajerlik Güvencesi ile bu imkanlar sağlanmaktadır. Detaylı Bilgi için lütfen whatsapp hattımızdan veya telefon ile arayarak bizden bilgi alınız.

Whatsapp: 0542 795 95 65  Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel

İstanbul kons bayan iş ilanı

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere karadeniz (Trabzon gazinoları, samsun gazinoları, rize gazinoları, giresun gazinoları, artvin gazinoları )gazinolarında, iç anadolu (Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları )gazinolarında ege gazinolarında, akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları )gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir Gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Akçay Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Akçay Menajerlik çalıştığı tüm personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak istiyor ve iş arıyorsanız Akçay menajerlik güvencesi ile gazino ve pavyon konsomatris iş ilanları için bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Akçay Menajerlik olarak tüm sosyal haklarınızı koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması güvenilir gazino Menajerlik Acentelerinin önde gelen firmalarındandır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by