Bayan KonsGazino İş İlanlarıillere göre ilanlar

İzmir Gazino Kons İş İlanları

İzmir gazino kons iş ilanları için ilanımıza kons olarak çalışmak isteyen şehir içi ve şehir dışından tüm bayanlar başvuruda bulunabilir. izmir gece kulüplerinde, barlarında, eğlence mekanlarında, pavyonlarında, gazinolarında, diskolarında ve eğlence sektörünün bulunduğu tüm alanlar için ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

İzmir gazino kons iş ilanları

Sadece Seçkin ve elit eğlence sektörü merkezleriyle çalışan ve kaliteli bir Ajans olan Akçay menajerlik, İzmir şehir dışı ve çevre il ilçelerindeki, Bergama, Ayvalık, Soma, Akçay, Çanakkale gibi  genelindeki tüm yakın şehirlerinde  yürütmektedir.

Sizlerde yüksek kons bayan, bayan garson, barmaid, oryantal, dansçı ücretleri ile işe girerek çalışmak istiyorsanız, İzmir konsomatris iş ilanları başvurusu yapabilirsiniz.

Eğer şehir dışı bir bölgeden gelerek izmir’de veya ilçelerinde çalışmak isterseniz, konaklamanız çalışacağınız mekan tarafından karşılanacaktır. Konaklama problemi veya sorunu oynayan bayanlar izmir il ve ilçelerinde kolaylıkla çalışarak yüksek gelir elde edebilirler.

İzmir kons bayanlar için iş imkanları

Aynı zamanda yol ve ulaşım ücretleri de çalışılacak gazino mekanlar tarafından temin edilmektedir. Hiç masrafsız bir işe sahip olmak isterseniz ve günlük 450 lira ile 600 lira arasında değişen net yevmiyeler ile iş fırsatını yakalayarak birikim dahi yapabilirsiniz.

Acentemiz sadece elit kesime hitap eden mekanlar ile çalışmakta, problem yaşamayacağınız işleri size sunmaktadır. işe giriş için aradığımız koşullar aşağıdaki gibidir.

18 yaşını doldurmuş bayanlar bu ilanı başvuru yapabilir üst yaş sınırımız 30 dur

Konaklama ile ilgili problemi olmayan seyahat engeli olmayan bayanlar tercih sebebidir.

Güler yüzlü diksiyonu düzgün giyimine kuşamına özen gösterecek bayanlar tercihimizdir.

Bazı meslek gruplarında örneğin; solist, bayan garson, oryantal ve kons gibi işlerde tecrübe sahibi değil iseniz ve yine de çalışmak istiyorsanız çalışacağınız mekan tarafından bu dallarda eğitim alacaksınız.

Konsluk, dans ses eğitimi de çalışılacak işletme tarafından karşılanacaktır. Yüksek gelir ve net bütçeler ile izmir şehir dışı gazinolarında çalışmak isterseniz aşağıdaki telefon ile bizi arayıp başvuruda bulunabilirsiniz.

İş alanlarımız ise Kons ilani, kons ilanlari, kons is ilani, kons is ilanlari, gazino kons ilani, gazino kons ilanlari, gazino bayan eleman ilanlari, gazino kons is ilani, solist ilani, Solist is ilanlari, bayan solist is ilanlari, dansci ilani, dansci is ilanlari, bayan dansci is ilanlari, direk striptiz dansci is ilanlari, oryantal ilanlari, oryantal is ilani, dansci is ilanlari şeklindedir

İletişim:  Tel: 0542 795 95 65  Whatsapp: 0542 795 95 65  Menajer Yücel

İzmir gazino kons iş ilanları

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by