Bayan Kons iş ilanlarıKons iş ilanlarıYücel Menajerlik

Kons iş ilanı

Kons iş ilanı eğlence sektörüne ait mekanlar da çalışmak isteyen bayanlar için, herhangi bir işe göre iş bulup çalışan hanımların ortalama kazançlarına göre ortalama olarak 8-10 kat daha fazla para kazandıran kons iş ilanı bayanların başvurmaları içindir.

Kons iş ilanı

18 yaşını tamamlamış ve en fazla 35 yaşında olan bayanlara uygun olan kons işi, fiziksel olarak düzgün, kons tecrübesine sahip ya da ship olmayan hanımlara sunduğumuz iştir. Sizlerde bu iş te ve en kaliteli eğlence sektöründeki bu mekanlarda bizimle çalışmak isterseniz hemen bizi arayın.

Menajerliğimizce tarafından kalite olarak en üst düzeyde olduğu onaylanmış en elit gazinolarda bar, kulüp ve eğlence merkezlerinde ortalama Günlük 450 TL ve 600 TL lik dolgun fiyatlar ile ve ücretsiz konaklama, yemek gıda, ulaşım artıları ile en iyi gazino, bar, night club, gece kulüpleri gibi eğlence sektörü merkezli mekanlarda ajans güvencemiz ile anında bir işe sahip olun.

Solist veya Oryantal, dansöz ve dansçı olarak çalışmak isteğinde olan hanımlar için ayrıca ekstradan günlük dolgun ücretlerinin yanı sıra eğitim de vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde aynı zamanda profesyonel alanda solist ve oryatallik mesleği sahibi olabilirsiniz.

Kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlar için 0542 795 95 65 nolu telefonu aramak yeterli olacaktır. Menajeriniz  Yücel Menajerlik aracılığı ile tüm sosyal haklarınız sağlanacak olup, keyifli bir işte çalışma imkanını da yüksek kazançlarla sağlamış olacaksınız.

Kons iş ilanı başvurusu için sizden istediğimiz bazı özellikler olacaktır Bu özellikler

  • 18 yaşını doldurmuş olmak ve en çok 38 yaşında olmak,
  • Tam zamanlı çalışma olacağı için konaklama ile ilgili herhangi bir sorunu bulunmayan,
  • Konuşmayı gülmeyi ve eğlenmeyi seven,
  • Yüksek fiyatlar ve dolgun ücretler ile çalışacak olan

Güzel ve bakımlı bayanlar kons ilanı başvurusunuz 0542 795 95 65 nolu telefondan bizi arayarak hem bilgi alabilir hemde başvuru yapabilir. Yücel Menajerlik Türkiye’nin en iyi Kons menajerliği ve acentasıdır. Firmamız tüm usüllere uygun olarak kaliteli ve elit mekanlar ile çalışmakta olup çalıştığı veya çalışacağı mekanları sorunsuz olan iyi gazinolar dan seçimi bizzat acente bünyesinde yapmaktadır. Kons iş ilanı başvurularını bekleriz. Kons iş ilanı için herhangi bir kontenjan sınırımız da bulunmamaktadır. Kons iş ilanı başvurusu yaparak sizlerde kazanın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by