Gazino İş İlanlarıKons iş ilanlarıKonsomatris iş ilanlarıMüzikhol İş İlanlarıPavyon İş İlanları

Kons İş İlanları Türkiye Geneli Pavyonlarda İş İmkanı

Kons iş ilanları, pavyon, müzikhol, bar, gece kulübü ve gazinolarda kons bayan olarak çalışmak isteyenler için verdiğimiz gazino kons bayan iş ilanıdır. Bizimle en kaliteli ve elit mekanlar da çalışmak isterseniz bu ilanımıza başvuru yapabilirsiniz.

Kons İş İlanları

En seçkin elit gazinolarda, gece kulüplerinde, pavyon, müzikhol ve turistik nayt kulüplerde çalışarak yüksek kazançlarda iş imkanını sağlıyoruz. Gazinolarda konsluk iş ilanı hakkında bizimle irtibata geçerek en iyi olanaklarla bizim güvencemiz altında çalışmak ister misiniz? Çok yüksek yevmiyelerle ve de dolgun günlük kazançlar ile bu imkanı sunuyoruz. Herhangi farklı bir işte kazanamayacağınız ücretleri eğlence sektöründeki bayan garson kons iş ilanına başvuru yaparak ve kaliteli mekanlarda ve gazinolarda muhabbet etmekle kazanın

Gazino bar bayan garson kons iş ilanları

Gazinolarda kons iş ilanı için başvuru yapıp size aşağıda ki belirttiğimiz telefon nosunu aramanız yeterlidir. Türkiye’nin en iyi gazino, gece kulübü ve kons menajerliği olan Akçay Menajerlik olarak dolgun ücretler ile sizin seçeceğiniz ve isteyeceğiniz mevki de eğlenerek kazanç kapısını sizler için aralıyoruz. Türkiyenin en seçkin turistik mekanlarında kons bayan görevinde 450 TL ve 600 TL günlük net kazançlar ile iş imkanı sunuyoruz.

Gazinolarda kons iş ilanları

Mekanlar için personellerde ve Kons bayanlarda aranan şartlar aşağıdadır.

  • 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından gün almış olmak gereklidir.
  • Kons bayanların gazinolarda çalışmak için aradığımız yaş sınırı maksimum 30 yaşdır.
  • Seyahat engeli olmayan bayanların tercih edildiğini ve öncelikli olduğunu bildirmek isteriz.
  • Konaklayabilmede bayanların konaklama probleminin olmaması gereklidir. Konaklama ve kalacak yer mekanlar tarafından karşılanmaktadır.
  • Fiziksel engeli olmayan dış görünüşü ve diksiyonu düzgün bayanların ilanımıza başvurması gerekmektedir
  • Kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlarımız giyim kuşam makyaj ve bakımlarına dikkat etmek zorundadır.
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan ve işini severek yapacak bayanlar tercihimizdir.

Bu şartları taşıyorsanız, eğlenerek çalışacak ve yüksek bütçeler ile işe alınacaksınız.  İşe alım için personel sayısı ile ilgili bir sınırımız bulunmuyor. Bizimle çalışmak istemeniz ve bu ilana başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Kons iş ilanları ile ilgili bu özellikleri taşıyan kons olarak çalışmak isteyen bayanlar için imkanlarımız oldukça geniştir. Kons bayanlara sunulan imkanlar ise , ssk + günlük net ve yüksek yevmiyeler + yeme içme gıda masrafları + Konaklama ücretleri veya lojman + yol masrafları ulaşım ücretlerinin tümünü kapsamaktadır.

Kons mesleğine yeni başlayacak genç kızlar için konsluk mesleği ile ilgili bilinmiyen veya yanlış bilinenlere Açıklık getirmek istiyoruz

SON YILLARDA KONS İŞLERİ BİRÇOK NEDENDEN DOLAYI DAHA POPÜLER HALE GELİYOR. BAZILARI BU MESLEĞİ EK GELİR İÇİN SEÇERKEN, DİĞERLERİ TAM ZAMANLI BİR İŞ OLARAK SIYIRMAYA BAŞLAR. BİR YABANCI İÇİN KOLAY BİR İŞ GİBİ GÖRÜNEBİLİR, ANCAK BU MESLEĞİNDE GERÇEKTEN BAŞARILI OLMAK İSTİYORSANIZ. BİRÇOK FARKLI YETENEK VE BECERİ GEREKTİRİR.

Konsluk işleri asla para kazanmanın ana yolu olmamıştır ve size bu konuda öğreten bir kolej veya üniversite yoktur. Bunu seçenler için, genellikle bu seçimin ardındaki kararla uzun ve iyi düşünülmüş. Mesleği olan bu konsların çoğu başarılı bir kariyere bakabilir. Nerede ve ne zaman çalışmak istediklerini seçebildiler. Ayrıca, ortalama geliri birçok kez aşan düzenli olarak çok iyi bir gelir getirebildiler. Özellikle ihtiyaç duyduğunuz eğitim seviyesiyle kıyasladığınızda.

ŞİMDİ BİRÇOK NEDENDEN DOLAYI KONS OLARAK ÇALIŞMAYI SEÇEN YEPYENİ BİR GENÇ NESİL GENÇ KADIN GÖRÜYORUZ:

  • Örneğin çalışırken mükemmel ekstra gelir elde etmenin harika bir yoludur. Kazandığınız parayla kıyasladığınız saatler çoğu ‘sıradan’ iş ile rekabet edebilir.
  • Kons olarak çalışmak büyük kazançlar sağlayabilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Mülk yatırımları için size ekstra gelir getirebilir bir iş vb.
  • Kons işleri uluslararasıdır. Bir kons striptizci olarak dünyayı dolaşıyor, Uluslararası birçok kulüple hemen hemen her yerde iş bulabiliyorsunuz.

Konsluğu öğreneceksiniz ve kendiniz ve diğer insanlar (özellikle erkekler) hakkında çok şey öğreneceksiniz.

BİR ÇOK KONS BU MESLEĞİ TAKİP ETMEK İÇİN KENDİ NEDENLERİNİ BULUR, KESİNLİKLE GÜNDÜZ OLMAYAN BİR YAŞAM TARZIDIR.

Programınızdaki özgürlük, bu işi çekici kılan şeylerden biridir . Serbest çalışan bir kons olarak, ne zaman çalışacağınızı ve ne zaman kalkacağınızı seçebilirsiniz. Aralık yılbaşı dan yaz sezonuna kadar çok çalışabilir, daha sonra birçok kulübün sessiz olduğu temmuz ayında tatile gidebilirsiniz. Bu, kons İşlerinden elde ettiğiniz avantajlardan biridir. Bu işten elde edebileceğiniz gelir her zaman ne kadar yetenekli ve iyi olduğunuza bağlı olacaktır.  İyi bir sahne şovu yapmak bir şey, ama bu kolay kısmı.

EN ÖNEMLİ KISIM İYİ BİR MÜŞTERİ TAKİPÇİSİ OLMAKTIR, ÇÜNKÜ PARANIN GELDİĞİ YER BUDUR.

Bazıları bu içgüdüye doğal olarak sahiptir, bazılarının bunu öğrenmesi ve uygulaması gerekir. Yaptığınız şey arkadaşlığınız ve performansınızdır. Bu işte pozitif enerji vermelisin. Müşterilerin deneyimlemek istedikleri budur. Onların sizinle kalmasını ve paralarını size harcamalarını istemelerini sağlayan şey budur. Bunu öğrenmek zaman alabilir, ancak gerçekten çok çaba ve çaba harcarsanız. Diğerlerinin sadece hayal edebileceği yıllık gelire sahip bir üst düzey kons olabilirsiniz.

KONS OLARAK ÇALIŞMAK ÖZEL BECERİLER GEREKTİRİR. BUNLARIN NE OLDUĞUNU ANLAMANIZ VE ONLARA MÜMKÜN OLDUĞUNCA HIZLI ADAPTE OLMANIZ GEREKİR.

Pek çok farklı müşteriyle tanışacaksınız ve çeşitli insanlara uyum sağlamak için ne kadar kolay bulursanız, paranızı o kadar hızlı kazanmaya başlayabilirsiniz. Müşterinin mekanın keyfini çıkarması gerekir. İşte cüzdanlarını açtıklarında. Birçok kons da düzenli müşteriler alır ve bunu yıllarca saklayabilirsiniz. Düzenli bir müşteri, en sevdiği kızı görmek ve birlikte sohbet ve mekanda vakit geçirmek için geri gelebilir.

Ayrıca bu iş için fantezi kostümler, elbiseler, iç çamaşırı ve yüksek topuklu ayakkabılar gibi profesyonel egzotik kons kıyafetlerine ihtiyacınız var. Bunlar kulüpteki normal çalışma üniformanızdır. Her zaman işiniz için iyi bir gardırop yatırımı yapın. Ne kadar göz alıcı ve seçkin görünebilirseniz, müşterinin size para harcaması o kadar doğal olacaktır.

Uzun metrajlı bir kons olmak, bu meslekte ilerleyebileceğiniz bir yoldur, şovlarınızı ve kostümlerinizi çok daha tiyatro seviyesine getirmenizi gerektirir. Birçok kulüp, kulübün ana cazibe merkezi olarak iyi bilinen özellik konslarında rezervasyon yapacak, bu özellikle Türkiye’de çok popüler. Burada uzun metrajlı konslar için birçok yarışma ve ödül bulacaksınız. Bu, alabileceğiniz en büyük başarıdır ve ülke çapında birçok kulüpte mükemmel pozlama ve garantili rezervasyonlar verecektir.

KONSLUK İŞİ ZOR OLABİLİR, BU YÜZDEN PARA KAZANMANIN KOLAY BİR YOLU OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK BU DÜŞÜNCEYE DALMAYIN.

Çünkü kolay iş yoktur

Güzel bir cilde sahip olmanız ve zorlu müşterilerle uğraşmak gibi stresli koşullar altında profesyonel olarak hareket edebilmeniz gerekir. Geceleri uzun saatler çalıştığınızda gündüz yapılması gereken her şeyi takip etmek zorlaşır. Özellikle bakacak bir aileniz varsa, bu iyi bir planlama ve disiplin gerektirir. Çalışırken alkolden uzak durmak, iş vardiyasını bitirdiğinizde kötü içme alışkanlıklarına girmemek önemlidir. Kulübünüz alkol satıyorsa, herhangi bir şey içmekten kaçının. Ayrıca diğer güzel tenli kızlarla da çalışacaksınız ve rekabet aranızda şiddetli olabilir. Araştırmanızı yapın ve bu işin ne hakkında olduğunu anlayın.

Bu imkanlar dahilinde dolgun ücretler alarak Türkiye’nin en iyi kons menajerliğine bağlı olarak çalışmak isterseniz kons iş ilanları başvurusu için yapmanız gereken tek şey 0542 795 95 65 nolu telefonu arayarak başvuru yapmanız olacaktır

İyi şanslar!

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by