Bayan KonsKons iş ilanları

Kons sitesi iş ilanı arayan bayanlar buraya

Kons sitesi iş ilanı arayan bayanlar buraya! Bu ilanımız Eğlenmeyi seven ve eğlenerek çalışmak isteyen, dolgun ücretler ile gece kulüpleri, nayt kulüplerde, gazinolarda, pavyonlarda, barlarda, müzikhollerde  çalışmak isteyen bayanlara kons sitesi aracılığı ile iş fırsatıdır.

Kons sitesi iş ilanı

Gece kulüplerinde ve gazinolarda kons olarak çalışmak üzere gazino menejerliği acentemiz güvencesiyle çalışacak çok acil bir şekilde bayan elemanlar alınacaktır.

Bayan garson iş arayanlar ve bayan garson kons arayan eğlence merkezleri için acentemiz aracılığı ile çalışacak bayanların başvurularını bekliyoruz.

Bayan garson ve kons olarak çalışmak isteyen bayanlarda aradığımız özellikler aşağıdaki gibidir.

  • 18 -30 yaşları arasında olan
  • Seyahat problemi olmayan, konaklama ile ilgili bir problemi olmayan
  • Deneyimli veya deneyimsiz,
  • Giyim kuşamına özen gösteren
  • Bakımına özen gösteren sağlık açıdan problemsiz
  • Fiziği ve diksiyonu düzgün
  • İşini seven
  • Güler yüzlü ve düzgün konuşabilen

Bayanlar bayan garson ve kons arayan gazinolarda garson kons olarak istihdam edilecektir.

Yatılı bayan garson kons aranıyor iş ilanları

Bayan garson kons sitesi iş ilanları için başvuran bayanlar, yücel menajerlik kalitesi ile en seçkin mekanlarda çalışacaklardır

Bayan garson kons arayan gazinolar Acentemiz güvencesi ile çalıştıracakları bayan garson personellere tüm sosyal hakları sağlayacaktır.

Bayan garson kons arayan mekanlar başvurularını Yücel Menajerliğin referansı ve acente hizmeti ile işe alım yaparlar.

Bayan garson ve kons olarak çalışmak isteyen bayanlara ssk istenirse kesinlikle yapılır.

Bayan Garson ilanımız günlük bayan garson kons ilanı veya tam zamanlı bayan garson ilanını içermektedir. Dolayısı ile günlük olarak çalışmak isteyen bayanlar yevmiyelerini günlük olarak da alabilirler.

Bayan garson ve kons olmak için tüm Türkiye’den ilan kabul edilir. Acentemizin kons sitesi tüm Türkiye’deki mekanların en seçkin olanları ile çalışmaktadır. Balıkesir, bursa, izmir, manisa, denizli, istanbul, ankara, antalya, konya, adana, mersin, eskişehir, tekirdağ, uşak, afyon, diyarbakır, malatya gibi…

Detaylı bilgi için Whatsapp: 0542 795 95 65 / Tel: 0542 795 95 65 Menajer Yücel ile irtibat kurabilirsiniz veya diğer web sitemizden de bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by