Bayan Kons iş ilanlarıGazino İş İlanları

Konsomatris iş ilanı

Konsomatris iş ilanı gazinolarda ve en nezih seçkin Ankara gazinoları başta olmak üzere tüm Türkiye gece kulüpleri konsomatris personelleri işe alımı içindir. Tecrübe sahibi yada tecrübesiz tüm bayanlar için günlük 250-700 TL yevmiyeler ile iş fırsatı sunuyoruz. Menajerlik ve acentemiz bünyesinde işe başlayarak ssk + yemek + yol + dolgun ücretler ile çalışmak isteyen bayanlar için inanılmaz iş fırsatları sunuyoruz.

Konsomatris iş ilanı

Bu ilan tüm Türkiye genelinde konsluk ve konsomatris olarak konsomasyon hizmeti vermek isteyecek ve dolgun ücretler ile para kazanmak isteyecek olan bayanlar için iş ilanıdır.

Gazinolarda ve pavyonlarda konsomatris olarak çalışmak isterseniz ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu ilana başvuru yapabilirsiniz. Tecrübe sahibi olmanız yada tecrübesiz olmanız önemli değildir. İşini severek yapacak tüm bayanlarımız için ilanımız başvuruya açıktır.

Konsomatris bayan iş ilanımız için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Aynı zamanda en fazla 38 yaşında olmanız gerekir. Konaklama ve seyahat engeliniz yok ise Türkiyenin farklı ve istediğiniz şehirlerinde de çalışma imkanını sizlere sunuyoruz. Ayrıca şehir dışında çalışmak isteyen bayanlar içi konaklama ve lojman çalışacak olan bayanlara gazino tarafından menajerliğimiz aracılığı ile temin edilir.

Konsomatris bayanların işi gereği güleryüzlü, hoş sohbeti olan ve konuşkan bayanlardan olması çok önemli bir tercih sebebidir. Bizimle çalışmak isteyen bayanlar eğlenerek vakit geçirecek ve bu şekilde ücretlerini kazanacaklardır.

Yine konsomatris bayanların giyinişine ve kişisel bakımlarına özen göstermesi gerekmektedir. Fiziksel engeli bulunmayan her açıdan fiziksel özellikleri düzgün bayanlar tercih sebebidir.

Konsomatris ilanı başvurusu yaparak çalışacak bayanların tüm sosyal hakları, Türkiyenin önde gelen kaliteleri menajerlik ajansı olan Yücel Menajerlik firmamız tarafından sağlanır.

Sizlerde ilanımıza başvurmak için 0542 795 95 65 nolu telefonu arayın ve ilanımıza bu telefonu arayarak başvurun.

Yücel Menajerlik Türkiyenin önde gelen seçkin Kons menajerlik firması olup sizler için en seçkin ve kaliteli mekanlar ile çalışan menajerlik ajansızır. Sizlerde bu kalite ve güvenli gazinolarda bizim aracılığımız ile başvurun ve işinizde ki yerinizi alın.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by