Bayan Kons iş ilanlarıMüzikhol İş İlanları

Müzikhol kons iş ilanları

Müzikhol kons iş ilanları başvurusu yaparak gelirinizi maksimum seviyeye getirin. Acentemiz normal işlere göre kazancınızı 9-10 kat daha arttırıyor. Eğer müzikhollerde çalışarak günlük olarak en düşük 250 TL en fazla 700 TL ile iş girmek ve kons bayan olarak çalışmak isterseniz müzikhol kons iş ilanları ilanımıza başvuru yapmanız yeterlidir.

Ücret politikası, yaş, fiziksel özellikler, tecrübe, bakım gibi kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. 18 yaşını doldurmuş ve müzihollerde iş arayan bayanlar iseniz ve kons olarak çalışmak isterseniz bu iş tam size göre.

İşe alım için en fazla 38 yaşında ki bayanlar tercihtir. Seyahat engeliniz yok ise, gece çalışma probleminiz yok ise, konaklama probleminiz yok ise bu ilana aşağıda ki telefondan başvuru yapabilirsiniz. Seyahat engeli olan bayanlar için çalışacakları bölge veya il ilçe de personel açığı var ise bize telefonda bildirmeniz yeterli olacaktır. Kons işi yapabilecek bayanların konaklaması çalışacakları gazino tarafından karşılanacaktır. En seçkin, elit ve lüks Müzikholler ile çalışan acentemiz ayrıca tüm sosyal hakları da tarafına sağlatmaktadır.

Müzikhol kons iş ilanları

Bu ilana başvuru yapacak olan bayanlarda aradığımız özellikler aşağıdadır.

 • 18 yaşını doldurup 18 yaşından gün almış olmak, En fazla ise 38 yaşında bayan olmak,
 • Konaklama ile ilgili problemi olmayan bayanlar tercih sebebidir. Konaklama veya lojman ise müzikhol tarafından kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlar için temin edilecektir.
 • Türkiye genelinde ve en iyi lüks, elit ve kaliteli müzikholler ile çalışan kons menajerlik acentemiz tüm yol ücretlerini ve ulaşım giderlerini karşılamaktadır. Eğer bulunduğunuz il ilçe de bizim de çalıştığımız seçkin bir mekan var ise isteğe göre kons bayan olarak o müzikholde çalışma imkanınız mevcuttur. Fakat şehir dışı çalışmak isteyen bayanlar için seyahat engelinin de olmaması gerekmektedir.
 • Giyinişine, kişisel bakımına, tarzına, makyajına özen gösteren, fiziksel bir engeli veya dış görünüşünü etkileyecek büyüklükte bir problemi olmayan bayanlar kons ilanımız için başvuruda bulunabilirler.
 • Diksiyonu düzgün, konuşkan, konuşmayı seven, eğlenerek çalışmaktan keyif alacak, sohbet ve muhabbet etmeyi seven bayanlar öncelikli tercihimizdir.
 • İşine özen gösteren güleryüzlü ve titiz bayanlar işe alınacaktır

İşe kons bayan olarak alınacak bayanlara sağlayacağımız bir takım imkanlar ise aşağıda listelenmiştir.

 • SSK ve Sigorta
 • Yol, Ulaşım ücretleri
 • 250-700 TL arası günlük net yevmiyeler
 • Konaklama ve lojman temini
 • Gıda ve yiyecek masrafları

Eğer sizde bu kadar imkanı bol bir işte çalışarak yüksek kazançlar sağlamak isterseniz yapmanız gereken tek şey Türkiye’nin en iyi ve kaliteli gazino menajerliği olan Yücel Menajerliğe 0542 795 95 65 nolu telefonu arayarak başvuru yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by