Bayan Kons iş ilanlarıTaverna İş İlanları

Taverna kons iş ilanları

En iyi gazinolarda, gece kulüplerinde, eğlence merkezlerinde çalışmak isteyenlere iş imkanı sağlıyoruz. Taverna kons iş ilanları başvurusu yaparak en iyi imkanlar ile çalışın. Üstelik yüksek ücretler dolgun bütçeler ile. Dışarıda kazanamayacağınız ücretleri eğlenerek ve kaliteli mekanlarda ve tavernalarda sohbet ederek kazanın

Taverna kons iş ilanları

Bu ilanımıza başvuru yapmak için size belirttiğimiz telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Türkiyenin en iyi taverna, gece kulübü ve kons menajerliği olan Yücel Menajerlik ile güvenli bir şekilde ve dolgun ücretler ile sizin seçeceğiniz bölge il veya ilçede eğlenerek kazanç kapısı açıyoruz. Türkiyenin en seçkin tavernalarında kons bayan görevinde 250 TL VE 700 TL günlük net kazançlar ile iş imkanı sunuyoruz.

Kons Bayan olarak tavernalarda çalışmak

Kons bayanlarda aradığımız özellikler aşağıda ki gibidir.

  • 18 yaşını doldurmuş ve 18 yaşından gün almış olmak gereklidir.
  • Kons bayanların tavernada çalışabilmesi için aradığımız yaş sınırı maksimum 38 yaşıdır.
  • Seyahat engeli olmayan bayanların tercih edildiğini ve öncelikli olduğunu bildirmek isteriz.
  • Konaklayabilmede bayanların konaklama probleminin olmaması gereklidir. Konaklama ve lojman tavernalar tarafından karşılanmaktadır.
  • Fiziksel engeli olmayan dış görünüşünü olumsuz yönde etkileyebilecek sorunu olmayan bayanlar,
  • Kons bayan olarak çalışmak isteyen bayanlarımız giyim kuşam makyaj ve bakımlarına dikkat etmek zorundadır.
  • Sohbet etmeyi seven, konuşkan , diksiyonu düzgün ve işini severek yapacak bayanlar tercihimizdir.

Bu şartları taşıyorsanız, eğlenerek çalışacak ve yüksek bütçeler ile işe alınacaksınız.  İşe alım için personel sayısı ile ilgili bir sınırımız bulunmuyor. Bizimle çalışmak istemeniz ve bu ilana başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

Tavernada Kons Bayan

Bu özellikleri taşıyan kons olarak çalışmak isteyen bayanlar için imkanlarımız oldukça geniştir. Kons bayanlara sunulan imkanlar ise , ssk + günlük net ve yüksek yevmiyeler + yeme içme gıda masrafları + Konaklama ücretleri veya lojman + yol masrafları ulaşım ücretlerinin tümü.

Bu imkanlar dahilinde dolgun ücretler alarak Türkiye’nin en iyi kons menajerliğine bağlı olarak çalışmak isterseniz başvuru için yapmanız gereken tek şey 0542 795 95 65 nolu telefonu arayarak başvuru yapmanızdır.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by