Bayan Konsillere göre ilanlarkons iş ilanlarıkonsomatris iş ilanları

türkiye geneli kons iş ilanları

türkiye geneli kons iş ilanları, gece kulübü gazino menajerleri arıyorsanız adresiniz doğru demektir. Acentemiz gazino menajerliği yapan, bünyesinde dahil olan tüm çalışanlara kalacak yer, sigorta temini, yol ve yemek gibi olanakları sağlayan bir acentedir.

türkiye geneli kons iş ilanları

Çalıştığı firmaların seçiminde, gazino clublerin güvenilir olması, çalışan haklarını koruyup gözetmesi gibi sorumluluk ve hakların korunacağı gazino gece kulüpleri, barlar, pavyonlar ve turistik gazinolar ile çalışır.

Bütçeler bayanlar için garsonlukta ortalama 100 TL’den yevmiye olarak işlenir. Kons ücretleri ise ortalama 300 TL’den başlar ve 500-600 TL’ye kadar değişir.

Acente olarak gazinolarda çalışacak bayanlarda olmasını istediğimiz özellikler

 • Güleryüzlü, öz güveni yüksek
  Giyim ve kuşamına özen gösteren, bakımlı
  Fiziksel olarak sorunu olmayan
  İşini severek yapan
  Deneyimli veya deneyimsiz olup gelişime açık
  Seyahat engeli bulunmayan bayanlar

Acentemiz Tüm Türkiye’deki seçkin gece kulüplerine, barlara, pavyonlara, turistik gazinolara ve eğlence merkezlerine hizmet vermekte, kons, dansçı, barmeid, oryantal ve solistlik gibi işlerde çalışmak isteyen kişiler ile seçkin, saygın ve güvenilir mekanlar arasında köprü görevi ile hizmet vermektedir.

türkiye geneli kons bayan konsomatris iş ilanları

İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, Samsun, Rize, zonguldak gazinoları ) gazinolarında, iç Anadolu (ankara, kayseri, kırşehir, kırıkkale, afyon, kütahya Gazinoları ) gazinolarında, Ege gazinolarında, Akdeniz (antalya gazinoları, mersin, İskenderun, burdur, ısparta) gazinolarında ve Marmara’da ki (istanbul gazinoları, bursa, tekirdağ gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüplerinde kons bayan iş ilanları alımı için geçerlidir. Akçay Menajerlik tüm Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

Bizimle çalışmak isteyen tüm dansçı personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda acentemiz ve menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler. Akçay Menajerlik Çalıştığı tüm dansçı personeline sosyal hakları sağlatan bir gazino menajerlik acentesidir. Dansçı olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile acentemiz koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

Gazinolarda dans ederek yüksek fiyatlarla çalışmak ve geçiminizi bu şekilde sağlamak isterseniz ve dansçı olarak iş arıyorsanız Akçay menajerlik güvencesi ile dansçı iş ilanımıza bizi arayarak veya whatsapp hattımızdan bize yazarak başvurabilirsiniz. Akçay Menajerlik olarak Tüm Sosyal Haklarınızı Koruyor ve çalışacağınız tüm firmalara bu güvencenin sağlanması için elimizden geleni yapıyoruz. Akçay Menajerlik Gazinolarda Çalışarak Geçimini Sağlayan Bayanlar İçin En Güvenilir Gazino Menajerlik Acentelerinin Önde Gelen Firmalarındandır.

Akçay Menajerlik Bir Gazino konsomatris personel İşe Alım menajerlik siteleri arasındadır.
İletişim: whatsapp 0542 795 95 65 ve Telefon : 0542 795 95 65

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by