Bayan Kons iş ilanları

Kons olarak çalışmak

Kons olarak çalışmak isteyen için büyük fırsat! Çok yüksek net ve günlük yevmiyeler ile kons menajerlik firmamızın kanatları altında en iyi mekanlar ile çalışmak ister misiniz? Yücel Menajerlik Türkiye’nin en iyi ve elit mekanları ile çalışan en iyi gazino menajerlik firmasıdır.

Türkiye Genelinde ki en seçkin mekanlar ile çalışan Yücel Menajerlik sizlere yüksek bütçeler ile kons olarak çalışmak için fırsatlar sunuyor. Acentemizin kons bayanlar için ayırdığı ücretler 250 TL VE 700 TL arasında günlük kesin fiyatlar ile personellerine iş buluyor.

Kons olarak çalışmak

Kons menajerliği olarak kons bayanlardan işe girebilmeleri için kriterlerimiz aşağıda ki gibidir.

  • 18 yaşını dolduran bayanlar bu ilanda kons olarak çalışmak için başvuru yapabilir.
  • En fazla 38 yaşında ki bayanlar gazino kons başvurusunu bize yapabilirler,
  • Seyahat engeli olmayan bayanlar kons iş başvurusu yapabilirler,
  • İş konaklamalı bir iştir. Konaklama bedelleri Gazino Menajerliği firmamız aracılığı ile gazinolardan temin edilecektir.  Konaklama için herhangi bir problemi olmayan bayanlar bu ilana başvuru yapabilirler.
  • Giyim kuşam bakım makyaj ve güleryüz kons işi için olmazsa olmazlardandır. Fiziksel bir engeliniz yok ise ve giyim kuşam bakım makyaj gibi özelliklere dikkat ediyorsanız kons ilanına başvuru yapabilirsiniz.
  • Kaliteli ve elit lüks mekanlarda konsluk yaparak dolgun ücretler alarak çalışmak ister misimiz? Eğer eğlenceli mekanlarda çalışarak ve eğlenerek çalışmak arzunuz var kons olarak çalışma isimli ilanımıza başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için 0542 795 95 65 nolu telefonu arayıp ister detaylı bilgi alabilir veya kons olarak çalışmak ilanına başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurularınız bizim için önelidir. Bu yüzden kons olarak çalışmak isimli ilana başvuru yaparak bizim ile mulak surette iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Çalışma alanlarımız ise gazino, bar, pavyon, night club, taverna, turistik gazino, müzikhol vb mekanlardır. Sizler de bu eğlence merkezlerinde bizim güvencemiz altında çalışmak isterseniz bizi mutlaka arayınız ve Türkiyenin en iyi kons bayan menajerliği  firması olan Yücel Menajerlik Kalitesi ile çalışın. İlan sürekli yayında olan kontenjan sıkınıtsı olmayan  ve tüm Türkiye den sınırsız başvuru alabilen bir kons ilanı dır. Detaylı bilgi almak için  0542 795 95 65 nı lu telefonu arayınız.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Sohbeti Başlat
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by